From love in the art

"From love ... in the art", każdy kto chce coś zrobić w jakiejkolwiek dziedzinie najpierw musi chcieć to zrobić. Właśnie tak jest z tym co robię.
Sprawia mi ogromną radość zajmowanie się różnorodnymi technikami plastycznymi: malarstwem, grafiką, fotografią, papierem czerpanym, witrażem, filcowaniem, rzeźbą, haftem, batikiem, wszystkim co związane jest ze sztuką. Mam nadzieję, że jeszcze wiele technik przede mną do odkrycia i czerpanie z nich radości.
Pracuje z miłością do sztuki i życzę wszystkim, aby tak podchodzili, jeśli tylko czas i miejsce na to pozwoli.

Opowiem taką anegdotę pt: "Cicho bo kucharz śpi..."
Był sobie pewien kucharz, który sporządzał niesamowite potrawy. Smakosze walili drzwiami i oknami, by ich spróbować. Jednak mistrz miał pewien feler, gdy spał musiało być cicho jak makiem zasiał. W końcu odkryto, że lubił wino nie tylko podawać :)
Wylano go wraz z reszta wina. Od tej pory do kuchni mało kto zagląda, drzwi i okna mimo otwarcia nie przyciągają smakoszy. Nowy kucharz nie jest miłośnikiem wina, ale też nie ma miłośników swojej kuchni. Poprzednik popełniał błędy ale gotował z miłością...Morał?
Tak to już jest, że skrzypek może siedzieć na dachu, kucharz może spać byleby to, co jest do zrobienia zrobić z miłością.
Zapraszam...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz