poniedziałek, 13 stycznia 2014

Baśń pewnego wieczoru ...                 "Baśń pewnego wieczoru..." to nazwa mojej nowej kolekcji karnawałowej, zdjęcie jakie miałam okazję zrobić mojej koleżance Agnieszce po kolejnym pokazie w którym to miałam przyjemność wziąć udział oddaje charakter kreacji jakie udało mi się stworzyć w przeciągu .... i tu proszę uważać tygodnia :).
Było tak jak zwykle jestem bardzo zajętą osobą, można powiedzieć, sama sobie te zajęcia stwarzam, a tu dostaję propozycję pokazu w moim ukochanym Krakowie ( nawiasem mówiąc czekam na propozycję pokazu w moim ukochanym Paryżu i Mediolanie - żarcik :)).
Długo nie zastanawiając się, czy zdążę czy nie chwytam za maszynę, nitki , nożyczki, cudowne koronki, szyfony, perełki , cekiny, kartkę papieru i działam dzień i noc, oczywiście nikt mi nie współczuł , ponieważ większość twierdzi, że nie można zrobić nic w tak krótkim czasie, jedynie mój syn Ignacy, który zapytał:
- Mamo może Ci jakoś pomogę ...
Widząc jego troskę na twarzy wzruszyłam się po prostu do łez  , ponieważ jakoś nie mogłam sobie wyobrazić, że czwartoklasista , który wygląda na drugo gimnazjalistę (mimo, że nie siedział, jest po prostu słusznego wzrostu po tacie) siedzi i przyszywa perełki do koronkowo szyfonowych rękawów, ale był tak słodki, więc udając, że nie jestem zdzwiona chętnie przyjmę jego pomoc powiedziałam:
-Ok, a co chciałbyś robić?
Na to on:
- Zadam tylko jeszcze jedno pytanie - a na kiedy masz uszyć te dwanaście sukienek?
Na to ja:
- Mam jeszcze cztery dni.
Na to ON:
- W taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakim razie rezygnuję!

I tyle było , ale warto było wziąć udział w całym zamieszaniu modowym, aby słuchajcie przekonać się kto najbardziej chciał mi pomóc :).
Dzięki Ignacy  jesteś super chłopak, to nic że w końcu zrezygnowałeś fajnie, że chciałeś mi pomóc, dzięki raz jeszcze - mama  :) :) :).
Kolejne zdjęcia w następnych postach. Obiecuję.
                                                                       


2 komentarze:

  1. O koronki, perełki to moje klimaty więc czekam na zdjęcia kolekcji. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ok Alicjo już za chwilkę specjalnie dla Ciebie sukienka z koronki :)

      Usuń