wtorek, 2 lipca 2013

Parasolki.

Te od deszczu i od słońca :), co roku wymyślam temat do powiatowego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży z mojego terenu, tego roku tematem był "Eko-parasol" jak zwykle zastanawiałam się co mogłoby pobudzić do działania małych i dużych plastyków, zazwyczaj jest tak, niestety, że plastyki w szkole nie zawsze uczą nauczyciele od sztuki, jest ona jakby spychana przez wg niektórych inne ważniejsze przedmioty, tak jest niestety w krajach, które nie wiedzą , że czasem przetrwa tylko sztuka albo śmieci :).

Dlatego aby było trochę ich mniej, wykorzystamy je jako materiał do instalacji plastycznych, te trzy Gracje zatrudnione jako modelki aby zaprezentować Eko-parasole, ale jak zwykle mam dylemat, co bardziej utrwalić na fotografiach, czy parasolki czy urodę modelek, czy klimat fotografii, nie z tej epoki :).

Tymczasem ten z piór autorem jest uczestniczka Powiatowego Konkursu Plastycznego na Eko-Parasol, modelki to: Olga, Karola i Ania. Następnym razem historyjka o tym jak chciałam ukraść parasol :).Zapraszam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz