wtorek, 11 września 2012

"Ostre pióro".

"Ostre pióro" to przewrotny tytuł, ostatnio prowadzę pewne rozmowy na różne tematy, rozmowy odbywają się w języku polskim, nie trudno się domyslić więc,że z Polakami, a wiadomo ilu uczestników tyle zdań :), rzadko spotyka się ludzi, którzy myślą, czują i postrzegają rzeczywistość podobnie a przynajmniej w zbliżony sposób, ma to wiele plusów ale też i minusów. Jest fantastycznie jeśli ktoś lubi podobne menu i kulinarne i inne, nie ma wtedy problemu, że każdemu z uczestników obiadu należy gotować coś innego, jednak jeśli trwa to zbyt długo też źle, bo można się przejeść i nie móc już patrzeć np. na kluski śląskie, jeśli pojawiaja się uczestnicy obiadu o zróżnicowanych gustach, można dowiedzieć się wiele ciekawego i posmakować innych przypraw niż pieprz i sól.
Cieszmy się więc jeśli czasem jest tak a innym razem inaczej.
Podobnie z podejściem do fotografii, jedni uwielbiają standart, inni szok a jeszcze inni chcieliby popatrzeć na kolorowe obrazy przy których można nacieszyć się kolorem , urodą modelek i jesiennego popołudnia, ja należę do tych właśnie ostatnich. Dla mnie fotografia to rodzaj obrazu jak kto woli olejnego lub akwarelowego, to mały teatr w profesjonalną stylizację, zarówno i mali i duzi mogą być potraktowani tak,że nie rozpoznaja się na zdjęciach ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. I taką fotografię chcę tworzyć dla Państwa. Czekam na telefony z kalendarzem w ręku :).


Jak zwykle podziękowania dla moich uroczych modelek: Anny i Karoliny
oraz nowo odkrytej wizażystki z Salonu Alice , który znajduje się bardzo blisko mnie i z którym to zamierzam współpracować jeśli tylko będzie taka możliwość:).
Czekam na możliwości :).

3 komentarze:

 1. Piękne zdjęcia:) Oglądam je już, któryś raz z kolei i nie mogę wyjść z zachwytu:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem ,czy to "wina" makijażu, sprytu fotografa czy młodości dziewczyn ale po prostu odlot.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę, że jest ktoś kto docenia to wszystko ,będę się starać przedstawiać moim obiektywem, "obiektywnie" piekno, które tylko lekko podkreślę, musnę pędzelkiem i migawką.
  :)zapraszam Was dziewczyny na sesję, każdą przedstawię w inny sposób zależnie od pory roku, dnia, urody i czasu ...

  OdpowiedzUsuń