piątek, 24 sierpnia 2012

Nostalgia ?Tak kiedyś powiedziała o moich fotografiach pewna osóbka, której nosek wyczuwa klimaty, pewnie miała rację, dlatego tak zatytuuję tego posta,  chciałam pokazać w nim to co "urodziło" się z ostatnich moich dwóch sesji fotograficznych dotyczących dzieci czyli  moich przemiłych modeli. 
Zapraszam Państwa aby "zająć" miejsca w przewygodnych fotelach wiklinowych, jakie udało mi się całe szczęście kupić a nie wypożyczyć do sesji zdjęciowej :) i od tej pory delektuję się w nich smakiem mięty z mojego ogródka, który głównie obfituje właśnie w nią i popatrzeć na album z suszonych liści, gdzie można znaleźć 20 fotografii z urocżą Oleńką,oraz na duży portret w złotej ramie i celowo mniejszy aby mama lub tata mogli postawić sobie na biurku w pracy.
Zosia, Martynka i moja Karolinka też pojawiają się na tym pokazie, za co dziękuję dziewczynki.
Taką to ofertę w najbliższym czasie kieruję do wszystkich rodziców , babć i dziadków, aby mogli cieszyć się pięknem swoich pociech nie tylko przy oficjalnych uroczystościach ale także bez okazji, dla zabawy w Czerwonego Kapturka, Jasia i Małgosię albo ot po prostu, bo warto uwieczniać i wkładać do albumów piękne chwile dzieciństwa. Serdecznie zapraszam.2 komentarze:

  1. śliczne zdjęcia, z takim fajnym klimatem ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję bardzo i zapraszam przed obiektyw :).

    OdpowiedzUsuń