piątek, 15 czerwca 2012

Euro.Tytuł tych korali: "Biało-czerwona" oczywiście :)
Gdyby wszyscy kibice wyglądali tak jak  Ania byłoby pięknie.To zdjęcie nosi tytuł "Akwarela" a naszyjnik "Kredka".


"Ptaszki" to ulubiony motyw jaki ostatnio stosuję, gdzie tylko można.
                  

"Gliniane" mogą być nie tylko garnki ale i korale.    Może powinnam zatytuować "Jeżyk".Różowy jest dobry dla dziewczyn od 100 lat albo i dłużej.


W każdej tonacji.

Jak zwykle dziękuję Ani za pozowanie :), tak to już jest, że dziewczyny które zajmują się sztuką czują klimaty i lubią można powiedzieć pismo obrazkowe jakim jest fotografia, malarstwo itd., czasem obraz może powiedzieć więcej niż słowa. Póki co interesuję się fotografią modową ze względu na to czym ciągle lubię się zajmować, ale obiecuję, że  sięgnę także po inne tematy. Mam jednak nadzieję, że będę krążyć w okół lekkich i estetycznych obrazów i nie będę zmuszona do fotografowania czegoś co nie jest związane z pięknem tego świata, zabrzmiało to jak zabrzmiało, ale postanowiłam podkreślać to co dobre a nie koncentrować się na hałasie i sensacji jakiej jest i tak dość w dzisiejszym świecie.
Zapraszam więc od czasu do czasu na kawkę i lekkie tematy :).
Albo na lżejszą jaśminową cherbatkę, która przypomina mi pewną Starą Wieś, wycieczki rowerowe, bukiety jaśminu targane przez płot i pewną znajomość, która zakończyła się ślubem ...

                                                       

2 komentarze:

  1. Gdybym nie byla swiadkiem tej sesji , pomyslalabym, ze to pedzel

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki Maszka, jakoś łatwiej chwytać mi ostatnio za obiektyw niż pędzel i kredki, jest szybciej i nie trzeba tyle warunków, cyk migawkę i migiem mamy obraz, szybkie samochody i szybkie techniki to jest to :).Chętnie wezmę urlop by szybko wyskoczyć na wolny film w prowansalskich klimatach :), czekam na propozycję.

    OdpowiedzUsuń