środa, 14 grudnia 2011

Kobiety romantyczne :)


Zaprezentuję troszkę fotografii kobiecej o kobietach romantycznych ... zapraszam :)


tytuł fotografii "Zima"

Zrobiłam tą fotografię z myślą o uroczych kobietach jakie można spotkać w filmie z Herkulesem Poirot, podobnie szyjąc tą sukienkę myślałam o tym, że każda z nas tak naprawdę chce być przede wszystkim kobieca w realu czy w internecie, tak czy siak jesteśmy kobietami. Czasy są takie, że postrzegane jesteśmy jako wojowniczki, matki, żony, kochanki, zakonnice, ciężarne, z biustem albo bez, z ciążą albo przed, staruszki albo nie :), rozwiedzione albo przed, pokonane albo nie :).
Codzienność odziera nas z tego światła jakie daje nam fotografia i tak naprawdę nikt tego nie widzi jakie jesteśmy naprawdę. Przeczytałam raz mądre zdanie, że tylko artysta-malarz albo fotograf potrafi całkowicie ubraną kobietę sfotografować tak jakby była rozebrana :) . I mam nadzieję, że ten ktoś wiedział co mówi i bynajmniej nie chodziło mu ani o akt ani o pornografię lecz o styl, klasę, to coś co na pierwszy rzut oka nikt nie widzi, a to jest zauważalne przez tych co widzą podobnie.
Mam nadzieję, że udało mi się choć częściowo dokonać tego czegoś , mając za modelkę tą oto młodą, długonogą piekność :). Dzięki Aga, może do historii sztuki nie przejdziemy ale chwile z Canonem i Tobą należą do wyjątkowo udanych :)!
Tytuł fotografii: "Kosmitka"

Pracuje zapewne w labolatorium nad szczepionką dla klonów i kasztanowców , by tak szybko nie oblatywały z liści :), a ta biel to wina laserów oczywiście :).
Mam nadzieję, że wcześniej wymyśli logo statku kosmicznego i zgarnie kasę godną gwiazd ( i nie mam na myśli celebrytów, tylko te prawdziwe gwiazdy :)).

Tytuł fotografii: "Merlin".

Słodka, z dodatkiem cukru, miodu, słodziku, mleka, jaśminu, mięty? I nie mówię o cherbacie, do tego jasna i mądra. Ikona, każda ma coś z niej, ikonka i to nie ta w ekranie monitora :).
Ikonka kobiecości.
Ciekawe dlaczego Panowie cieszą się nimi tak krótko?


                                                           
                                                                Tytuł fotografii: "Okno..."
Skoro każdy może zamieszczać w necie dowolną ilość, jakość tematów, to ja właśnie pomyślałam sobie, że piękna nigdy dosyć.Te trawy ... u nas na wsi mówi się mietlice, ten migdałowy kolor na nich i to okno pracowni plastycznej, nie mówiąc o sukience, która jest moją ulubioną,( Adze już nie będę słodzić:) ) to wszystko sprawia, ze świat jest naprawdę piękny.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz